Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Нової Зеландії

В Україні немає посольства Нової Зеландії, у разі самостійної подачі документів необхідно буде здійснити поїздку до Москви. Заяви на новозеландську візу подаються через Візовий Центр VFS.Global за адресою:

127018, Москва, ул. Сущевский вал, 31/1

тел.: +7 499 703 4527, +7 499 704 3462
e-mail: [email protected]

переглянути на мапі

Візовий збір Посольства Нової Зеландії за розгляд документів

Збір візового центра за подачу заяви – 2120 рублів за одного заявника.

Збір візового центра за пересилку паспорта – 1590 рублів за одного заявника.

Нова Зеландія

Новая Зеландия

NEW Допоможемо скласти маршрут подорожі по Новій Зеландії як у складі міні-груп, так і індивідуальним мандрівникам.

Той факт, що найближче Посольство Нової Зеландії, яке видає громадянам України візи до Нової Зеландії, знаходиться в Російській Федерації (м. Москва), є однією з основних складнощів при здобутті візи до Нової Зеландії для громадян України.

Тому, доставку документів/паспортів в Посольства Нової Зеландії, Мальти, Тайваню і інших країн, чиї дипломатичні представництва знаходяться в РФ, ми виробляємо власним кур'єром, який особисто доставить документи в Посольства, що забезпечує нашим клієнтам факт надійної і швидкої доставки.

Наш девіз — індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб уникнути можливих «підводних каменів» на дорозі відкриття/здобуття візи.

Залежно від мети Вашої поїздки до Нової Зеландії, Ви обираєте категорію візи і список документів, які необхідно подати на розгляд у Посольство разом з Вашою заявою.

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашому сайті представлені загальні списки документів по кожній з категорій. АЛЕ в кожному індивідуальному випадку пакет документів міняється; до основного пакету документів може знадобитися докласти ще і, так звані, «допоміжні» документи (наприклад, копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про народження дітей, копія броні авіаквитка, документи, підтверджуючі володіння нерухомістю і ін.). Які з документів краще надати, а які – ні, ми зможемо Вам розповісти під час консультації у нас в офісі.

Співбесіду в Посольстві проходити не потрібно (виняток становлять лише імміграційні категорії). У разі виникнення питань за заявою, співробітник Посольства зв'яжеться з Вами по телефону, щоб провести телефонне інтерв'ю.