Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Австралії

тел. (044) 290-64-00

Візовий збір Посольства Австралії за розгляд документів

Австралія

Австралія

З 16 лютого 2015 року всі нові візові заяви і заяви на громадянство від особ, що проживають в Україні, роздивляються Австралійською Високою Комісією (Australian High Commission) у Лондоні.

Ми здійснюємо підготовку і відправку документів в Australian High Commission у Лондон.

З 22 липня 2013 з’явилась можливість подавати документи на австралійську візу онлайн. Як показує статистика, не завжди ця опція виправдовує очікування.

Якщо Ви не хочете ризикувати і для Вас критична можливість відмовлення, ми рекомендуємо подавати заяви на візу старим, перевіреним способом – через паперову процедуру оформлення, яку ніхто не відміняв.

У будь-якому випадку, перш ніж зробити реєстрацію заяви, ми завжди прислухаємось до побажань наших клієнтів. Робимо реєстрацію заяв на австралійську візу як on-line (он-лайн), так і у паперовому вигляді (за допомогою відправки документів надійної кур’єрської пошти у Лондон).

Наш девіз — індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб уникнути можливих «підводних каменів» на шляху відкриття/отримання візи.

В залежності від цілі Вашої поїздки в Австралію, ви обираєте категорію візи та список документів, які необхідно подати на розгляд у Посольство разом з Вашою заявою.

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашому сайті представлено загальний перелік документів до кожної з категорій. АЛЕ в кожному індивідуальному випадку пакет документів змінюється; до основного пакета документів може знадобитися докласти ще й, так звані, «допоміжні» документи (наприклад, копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про народження дітей, копія броні авіаквитка, документи, що підтверджують володіння нерухомістю та ін.). Які з документів краще надати, а які- ні, ми зможемо Вам розповісти під час консультації у нас в офісі.

Співбесіду в Посольстві проходити не вимагається( виняток становлять тільки імміграційні категорії). У разі виникнення питань за заявою, співробітник Посольства зв’яжеться з Вами по телефону, щоб провести телефонне інтерв’ю.

Митні правила

Митні правила для в'їзду до Австралії однакові для усіх, хто бажає відвідати цей континент.

  • Заборонено ввезення продуктів харчування, наркотиків, матеріалів тваринного і рослинного походження, вогнепальної зброї, озброєння і боєприпасів, мешканців дикої природі або предметів, виготовлених з тварин, що охороняються, деяких медичних препаратів( включаючи речовини, що містять спортивні стимулятори).
  • Без сплати митних зборів і податків в Австралію можна ввезти товари на суму 400 AUD (200 AUD для дітей до 18 років). Це правило діє тільки у разі провезення товарів в особистому багажі.
  • Крім того, особи старше 18 років можуть безмитно ввезти в Австралію літр алкогольних напоїв (незалежно від їх міцності), 250 сигарет або 250 г іншої тютюнової продукції.
  • Заборонено вивезення з країни тварин і рослин, предметів дикої природи (коралів, раковин, рептилій), предметів, що представлять історичну цінність( без відповідного дозволу), а також виробів з дерева і бамбука, шкіри, кістки, пір'я птахів, раковин і коралів).