Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Нової Зеландії

В Україні немає посольства Нової Зеландії, у разі самостійної подачі документів необхідно буде здійснити поїздку до Москви. Заяви на новозеландську візу подаються через Візовий Центр VFS.Global за адресою:

127018, Москва, ул. Сущевский вал, 31/1

тел.: +7 499 703 4527, +7 499 704 3462
e-mail: [email protected]

переглянути на мапі

Візовий збір Посольства Нової Зеландії за розгляд документів

Збір візового центра за подачу заяви – 2120 рублів за одного заявника.

Збір візового центра за пересилку паспорта – 1590 рублів за одного заявника.

Нова Зеландія — Постійне місце проживання (родинна категорія)

Всі представлені документи мають бути в оригіналі або у вигляді нотаріально завірених фотокопій, а також англійською мовою, або з перекладом на англійську мову, зробленим зареєстрованим бюро перекладів.

Перелік документів для подачі заяви на розгляд в Посольство:

 1. Оригінал діючого закордонного паспорта або проїзний документ для кожного заявника, включеного в заяву. Термін дії паспорта повинен складати не менше 3 місяців після запланованої дати виїзду з НЗ.
 2. Повністю заповнена анкета INZ1000 на отримання візи на постійне місце проживання з підписом кожного заявника, включеного в заяву, і датою заповнення.
 3. Дві кольорові фотографії (зроблені недавно) розміром 3,5x4,5cm для кожного заявника. На зворотному боці необхідно написати ім'я і прізвище заявника.
 4. Візовий збір
 5. Свідоцтво про народження кожного заявника, включеного в заяву.
 6. Форма підтримки партнера INZ1178 на постійне місце проживання повинна супроводжуватися підтвердженням імміграційного статусу Новозеландського партнера, а також довідкою з поліції про відсутність судимості в країні проживання і в будь-якій іншій країні, в якій НЗ партнер проживав(ла) 12 місяців і більше останні 7 років перед датою подачі заяви (за винятком Нової Зеландії).
 7. Довідка з міліції для кожного заявника включеного в заяву, у віці 17 років або більше, необхідно надати довідку з поліції про відсутність судимості в країні проживання і в будь-якій іншій країні, в якій Ви проживали з моменту виповнення Вам 17 років протягом 12 місяців за останніх 10 років перед датою подачі заяви. Довідки мають бути видані не раніше, чим за 6 місяців до подачі документів на візу.
 8. Медична форма: Форми мають бути оформлені не раніше, чим за 3 місяці до подачі документів на візу, а також і заповнені, підписані і проштамповані по затвердженій формі лікарем, призначеним Імміграцією Нової Зеландії (INZ).
  • Кожен заявник зобов'язаний надати заповнені форми INZ1007 і INZ1096.
  • Для партнерської категорії заповнені форми INZ1201 і INZ1096.
 9. Додаткова інформація - будь-яка інша інформація, необхідна для наступних категорій:
  • Категорія “Дитина, що знаходиться на утриманні батьків”– дозвіл, завірений нотаріусом від одного або обох батьків або опікунські документи (для заявників, яким не виповнилося 18 років); документи, що підтверджують той факт, що дитина знаходиться на утриманні батьків (якщо заявнику 17 років і більш);
  • Партнерська категорія - Свідоцтво про шлюб і/або розлучення і, якщо Ви подаєте заяву на постійне місце проживання на підставі партнерських стосунків, на додаток до вищеперелічених документів Ви також повинні надати підтвердження того, що Ви проживаєте спільно в стосунках, які носять стабільний і щирий характер. Надання доказів сталих партнерських стосунків є Вашим обов'язком. Критерії, які можуть служити підтвердженням таких стосунків, викладені в брошурі Guide for Applying for Residence, Section C (Ref.NZIS1002).

Також може потрібно наступна додаткова інформація:

 • Документальне підтвердження зміни прізвища (якщо це стосується Вашого випадку). Це може бути свідоцтво про зміну прізвища, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, довідка з архіву.

У процесі розгляду заяви візовий офіцер залишає за собою право потребувати від заявника надати будь-які інші фотографії, документи і додаткову інформацію, необхідні для прийняття рішення, і/або пройти співбесіду.

Звертаємо Вашу увагу!

Ми не можемо обговорювати деталі заяви з третіми особами, включаючи спонсора, без дозволу заявника, окрім тих випадків, коли заявник заповнює відповідний розділ анкети.

Стандартний час розгляду заяви складає 2 тижні, у випадку, якщо не потрібна додаткова інформація. У період з листопада по січень рекомендується подавати документи заздалегідь, оскільки час розгляду збільшується.