Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Нової Зеландії

В Україні немає посольства Нової Зеландії, у разі самостійної подачі документів необхідно буде здійснити поїздку до Москви. Заяви на новозеландську візу подаються через Візовий Центр VFS.Global за адресою:

127018, Москва, ул. Сущевский вал, 31/1

тел.: +7 499 703 4527, +7 499 704 3462
e-mail: [email protected]

переглянути на мапі

Візовий збір Посольства Нової Зеландії за розгляд документів

Збір візового центра за подачу заяви – 2120 рублів за одного заявника.

Збір візового центра за пересилку паспорта – 1590 рублів за одного заявника.

Нова Зеландія — Гостьова/туристична віза

Всі представлені документи мають бути в оригіналі або у вигляді нотаріально завірених фотокопій, а також англійською мовою, або з перекладом на англійську мову, зробленим зареєстрованим бюро перекладів.

Перелік документів для подачі заяви на розгляд в Посольство:

 1. Оригінал діючого закордонного паспорта або проїзний документ для кожного заявника, включеного в заяву. Термін дії паспорта повинен складати не менше 3 місяців після запланованої дати виїзду з НЗ.
 2. Повністю заповнена анкета INZ1017 або 1189 (лише для туристів) на здобуття Гостьової візи з підписом кожного заявника, включеного в заяву, і датою заповнення, а також додана форма з додатковою інформацією.
 3. Дві кольорові фотографії (зроблені недавно) розміром 3,5x4,5cm для кожного заявника. На зворотному боці необхідно написати ім'я і прізвище заявника.
 4. Наявність фінансових коштів:
  • Довідка з місця роботи і/або трудова угода;
  • нещодавна виписка з банку про стан Вашого банківського рахунку з розрахунку 1000 новозеландських доларів в місяць або 400 новозеландських доларів в місяць в разі передоплати проживання і наявність засобів, необхідних для придбання зворотного авіаквитка;
  • і/або Спонсорська Форма, заповнена і підписана Вашим спонсором в НЗ, з прикладеною копією резидентної візи/паспорта громадянина НЗ, підтвердження наявності житлової площі і необхідних фінансових коштів. Спонсорська форма має бути завірена нотаріусом або іншою особою, що є уповноваженою завіряти такі документи.
 5. Візовий збір
 6. Броня авіаквитків або гарантія репатріації відповідно до спонсорської форми. Звертаємо Вашу увагу, що викуплений квиток не є гарантією видачі візи. Не рекомендується викупляти квитки до отримання принципового схвалення візи.
 7. Медична форма: Форми мають бути оформлені не раніше, чим за 3 місяці до подачі документів на візу, а також і заповнені, підписані і проштамповані по затвердженій формі лікарем, призначеним Імміграцією Нової Зеландії (INZ).
  • Якщо плануєте знаходитися в НЗ більше 6 місяців — кожен заявник (11 років і старше) зобов'язаний надати заповнену форму INZ1096.
  • Якщо плануєте знаходитися в НЗ більше 12 місяців — кожен заявник зобов'язаний надати заповнені форми INZ1007 і INZ1096.
 8. Кожен заявник, що досяг 17 років і планує знаходитися в Новій Зеландії протягом більше, ніж 24 місяці, зобов'язаний надати довідку з міліції про відсутність судимості в країні мешкання, а також в будь-якій іншій країні, в якій проживав протягом 5 років з моменту виконання йому 17 років. Довідки мають бути видані не раніше, чим за 6 місяців до подачі документів на візу.
 9. Підтвердження роботи і/або навчання (якщо застосовне);
 10. Додаткова інформація, яка демонструє дійсну мету поїздки:
  • Туристи: маршрут і програму перебування в НЗ, підтвердження бронювання готелю, інформацію про попередні загранпоїздки;
  • Поїздка по спонсорській формі: наявність контактів і/або зустрічей зі спонсором, документи або інформацію, що підтверджує спорідненість/характер стосунків із спонсором;
  • Поїздка з метою вступу до шлюбу або недавно укладений брак: підтвердження організації церемонії одруження в НЗ або свідоцтво про шлюб.

Якщо ви подаєте заяву на здобуття багатократної візитерської візи (віза діє три роки) за політикою Parent and Grandparent, кожен заявник повинен подати заяву на візитерську візу, як пояснено вище, і надати повний медичний сертифікат як у випадку, якщо б їх наміром було залишатися в Новій Зеландії більше 12 місяців. Заявники повинні спонсоруватися дитиною або внуком/внучкою головного заявника, вік яких має бути старше 17 років і вони мають бути громадянами Нової Зеландії або мати статус постійного жителя.

Також може знадобитися наступна додаткова інформація:

 • Для заявників, що не досягли віку 18 років і планують виїзд в НЗ без супроводу батьків або у супроводі одного з батьків, необхідний дозвіл, завірений нотаріусом від одного або обох батьків, або опікунські документи;
 • Свідоцтва про народження дітей, включених в заяву і опікунські документи;
 • Студентам і школярам необхідно надати довідку з учбового закладу і копію студентського квитка;
 • Фотокопія (двостороння) внутрішнього паспорта (тільки сторінки із записами і штампами);
 • Фотокопія (двостороння) попереднього закордонного паспорта (тільки сторінки з візами і штампами);
 • Свідоцтво про шлюб і/або розлучення (якщо стосується Вашого випадку);
 • Підтвердження стосунків в цивільному шлюбі (якщо стосується Вашого випадку);
 • Будь-яка інша інформація, що демонструє дійсні причини Вашої поїздки в НЗ і стимули повернутися в країну проживання.

У процесі розгляду заяви візовий офіцер залишає за собою право потребувати від заявника надати будь-які інші фотографії, документи і додаткову інформацію, необхідні для прийняття рішення, і/або пройти співбесіду.

Звертаємо Вашу увагу!

Ми не можемо обговорювати деталі заяви з третіми особами, включаючи спонсора, без дозволу заявника, окрім тих випадків, коли заявник заповнює відповідний розділ анкети.

Стандартний час розгляду заяви складає 2 тижні, у випадку, якщо не потрібна додаткова інформація. У період з листопада по січень рекомендується подавати документи заздалегідь, оскільки час розгляду збільшується.