Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Нової Зеландії

В Україні немає посольства Нової Зеландії, у разі самостійної подачі документів необхідно буде здійснити поїздку до Москви. Заяви на новозеландську візу подаються через Візовий Центр VFS.Global за адресою:

127018, Москва, ул. Сущевский вал, 31/1

тел.: +7 499 703 4527, +7 499 704 3462
e-mail: [email protected]

переглянути на мапі

Візовий збір Посольства Нової Зеландії за розгляд документів

Збір візового центра за подачу заяви – 2120 рублів за одного заявника.

Збір візового центра за пересилку паспорта – 1590 рублів за одного заявника.

Нова Зеландія — Робоча віза (всі інші категорії)

Всі представлені документи мають бути в оригіналі або у вигляді нотаріально завірених фотокопій, а також англійською мовою, або з перекладом на англійську мову, зробленим зареєстрованим бюро перекладів.

Перелік документів для подачі заяви на розгляд в Посольство:

 1. Оригінал діючого закордонного паспорта або проїзний документ для кожного заявника, включеного в заяву. Термін дії паспорта повинен складати не менше 3 місяців після запланованої дати виїзду з НЗ.
 2. Повністю заповнена анкета INZ 1015 на отримання Робочої візи з підписом основного заявника, і датою заповнення, а також додана форма з додатковою інформацією.
 3. Дві кольорові фотографії (зроблені недавно) розміром 3,5x4,5cm для кожного заявника. На зворотному боці необхідно написати ім'я і прізвище заявника.
 4. Візовий збір
 5. 1. Запрошення на роботу від новозеландського працедавця. Запрошення на роботу повинне відповідати вимогам ринку праці Нової Зеландії за винятком спеціально обумовлених випадків (див. Immediate or Long Term Occupational Shortage lists). Воно також повинне містити інформацію про заробітну плату, кількість робочих годин, проживання і репатріацію працівника. Від Вашого майбутнього працедавця можуть знадобитися додаткові документи.
 6. Додаткова форма INZ1113, заповнена працедавцем із Нової Зеландії (форма з додатковою інформацією).
 7. Докази кваліфікації і досвіду роботи: Ви повинні надати доказ того, що володієте достатньою кваліфікацією і досвідом для виконання роботи, запропонованої Вам працедавцем із Нової Зеландії, включаючи професійну реєстрацію, якщо Ваша позиція того вимагає і доказ Вашого рівня англійської мови для того, щоб продемонструвати здібності ефективно працювати в англомовній країні і те, що Ви відповідаєте вимогам сертифікації або професійної реєстрації, якщо такі необхідні для виконання Вашої роботи. Звертаємо вашу увагу, що всі документи піддаються перевірці;
  • Кваліфікації (дипломи про освіту) потрібно перевірити на відповідність стандарту Новозеландських кваліфікацій в новозеландській кваліфікаційній комісії ([email protected],wv Checklist last updated Aug 2012 2 www.nzqa.govt.nz, PH 4 802 3000.
  • Кваліфікації повинні відповідати стандарту, вказаному в довіднику ANZSCO Австралійсько-новозеландська стандартна класифікація спеціальностей (the Australian and New Zealand Standard Classification of Occupations). www.immigration.govt.nz/ANZSCO.
 8. Підтвердження про бронювання зворотних авіаквитків або гарантія репатріації працедавцем. Звертаємо Вашу увагу, що викуплений квиток не є гарантією видачі візи. Не рекомендується викупляти квитки до отримання принципового схвалення візи.
 9. Медична форма: Форми мають бути оформлені не раніше, чим за 3 місяці до подачі документів на візу, а також і заповнені, підписані і проштамповані по затвердженій формі лікарем, призначеним Імміграцією Нової Зеландії (INZ).
  • Якщо плануєте знаходитися в НЗ більше 6 місяців — кожен заявник (11 років і старше) зобов'язаний надати заповнену форму INZ1096.
  • Якщо плануєте знаходитися в НЗ більше 12 місяців — кожен заявник зобов'язаний надати заповнені форми INZ1007 і INZ1096.
 10. Кожен заявник, що досяг 17 років і планує знаходитися в Новій Зеландії протягом більше, ніж 24 місяці, зобов'язаний надати довідку з міліції про відсутність судимості в країні проживання, а також в будь-якій іншій країні, в якій проживав протягом 5 років з моменту виповнення йому 17 років. Довідки мають бути видані не раніше, чим за 6 місяців до подачі документів на візу.

Також може знадобитися наступна додаткова інформація:

 • Студентам необхідно надати довідку з навчального закладу і копію студентського квитка;
 • Документальне підтвердження попереднього досвіду вивчення англійської мови в країні проживання або за кордоном;
 • Фотокопія (двостороння) трудової книжки (тільки сторінки із записами і штампами);
 • Фотокопія (двостороння) внутрішнього паспорта (тільки сторінки із записами і штампами)
 • Фотокопія (двостороння) попереднього закордонного паспорта (тільки сторінки з візами і штампами);
 • Свідоцтво про шлюб і/або розлучення (якщо стосується Вашого випадку);
 • Підтвердження стосунків в цивільному шлюбі (якщо стосується Вашого випадку);
 • Будь-яка інша інформація, що демонструє дійсні причини Вашої поїздки в НЗ і наявності стимулів повернутися в країну проживання після закінчення поїздки.

У процесі розгляду заяви візовий офіцер залишає за собою право потребувати від заявника надати будь-які інші фотографії, документи і додаткову інформацію, необхідні для прийняття рішення, і/або пройти співбесіду.

Звертаємо Вашу увагу!

Ми не можемо обговорювати деталі заяви з третіми особами, включаючи спонсора, без дозволу заявника, окрім тих випадків, коли заявник заповнює відповідний розділ анкети.

Стандартний час розгляду заяви складає 2 тижні, у випадку, якщо не потрібна додаткова інформація. У період з листопада по січень рекомендується подавати документи заздалегідь, оскільки час розгляду збільшується.