Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Нової Зеландії

В Україні немає посольства Нової Зеландії, у разі самостійної подачі документів необхідно буде здійснити поїздку до Москви. Заяви на новозеландську візу подаються через Візовий Центр VFS.Global за адресою:

127018, Москва, ул. Сущевский вал, 31/1

тел.: +7 499 703 4527, +7 499 704 3462
e-mail: [email protected]

переглянути на мапі

Візовий збір Посольства Нової Зеландії за розгляд документів

Збір візового центра за подачу заяви – 2120 рублів за одного заявника.

Збір візового центра за пересилку паспорта – 1590 рублів за одного заявника.

Нова Зеландія — Транзитна віза

Особи, що знаходяться поза Новою Зеландією (громадяни країн, яким необхідна віза до Нової Зеландії) і мають намір проїхати транзитом через Нову Зеландію (перебування в транзитній зоні аеропорту менше 24 годин), повинні звертатися за транзитною візою.

Всі представлені документи мають бути в оригіналі або у вигляді нотаріально завірених фотокопій, а також англійською мовою, або з перекладом на англійську мову, зробленим зареєстрованим бюро перекладів.

Перелік документів для подачі заяви на розгляд в Посольство:

 1. Оригінал діючого закордонного паспорта або проїзний документ для кожного заявника, включеного в заяву. Термін дії паспорта повинен складати не менше 3 місяців після запланованої дати виїзду з НЗ.
 2. Повністю заповнена анкета INZ1019 на отримання Транзитної візи з підписом кожного заявника, включеного в заяву, і датою заповнення, а також додана форма з додатковою інформацією.
 3. Дві кольорові фотографії (зроблені недавно) розміром 3,5x4,5cm для кожного заявника. На зворотному боці необхідно написати ім'я і прізвище заявника.
 4. Візовий збір
 5. Наявність фінансових коштів: довідка з місця роботи і/або трудова угода і
  • недавня виписка з банку про стан Вашого банківського рахунку; або
  • детальна виписка з банку про стан банківського рахунку по кредитній карті за останній час, якщо кредитна карта вказана, як підтвердження наявності у фінансових коштів; або
  • спонсорська форма INZ1025, заповнена і підписана Вашим спонсором у НЗ.
 6. Броня авіаквитків: роздрук авіамаршруту поїздки повинен чітко підтверджувати час транзиту в Новій Зеландії. Звертаємо Вашу увагу, що викуплений квиток не є гарантією видачі візи. Не рекомендується викупляти квитки до отримання принципового схвалення візи.
 7. Додаткова інформація: документальне підтвердження кінцевої мети поїздки.

Також може знадобитися наступна додаткова інформація:

 • Для заявників, що не досягли віку 18 років і планують виїзд в НЗ без супроводу батьків або у супроводі одного з батьків, необхідний дозвіл, завірений нотаріусом від одного або обох батьків, або опікунські документи;
 • Свідоцтва про народження дітей, включених в заяву і опікунські документи; детальну інформацію про вимоги можна отримати зателефонувавши на номер (495) 956 2642;
 • Студентам і школярам необхідно надати довідку з навчального закладу і копію студентського квитка;
 • Фотокопія (двостороння) внутрішнього паспорта (тільки сторінки із записами і штампами);
 • Фотокопія (двостороння) попереднього закордонного паспорта (тільки сторінки з візами і штампами);
 • Свідоцтво про шлюб і/або розлучення (якщо стосується Вашого випадку);
 • Підтвердження стосунків в цивільному шлюбі (якщо стосується Вашого випадку);
 • Будь-яка інша інформація, що демонструє дійсні причини Вашої поїздки в НЗ і наявності стимулів повернутися в країну проживання.

У процесі розгляду заяви візовий офіцер залишає за собою право потребувати від заявника надати будь-які інші фотографії, документи і додаткову інформацію, необхідні для прийняття рішення, і/або пройти співбесіду.

Звертаємо Вашу увагу!

Ми не можемо обговорювати деталі заяви з третіми особами, включаючи спонсора, без дозволу заявника, окрім тих випадків, коли заявник заповнює відповідний розділ анкети.

Стандартний час розгляду заяви складає 2 тижні, у випадку, якщо не потрібна додаткова інформація. У період з листопада по січень рекомендується подавати документи заздалегідь, оскільки час розгляду збільшується.