Яндекс.Метрика

Категорії віз

Посольство Австралії

тел. (044) 290-64-00

Візовий збір Посольства Австралії за розгляд документів

Австралія — Віза на основі партнерських стосунків

Візи нареченої/нареченого або віза дружини/чоловіка

Термін розгляду заяв по цій категорії в Посольстві Австралії в Москві складає 5-12 місяців. Просимо врахувати, що терміни розгляду заяв можуть варіюватися.

Ці візи для осіб, які мають намір виїхати в Австралію в якості партнера громадянина Австралії або особи, яка постійно проживає в Австралії (або правосильного громадянина Нової Зеландії). Є наступні підкласи:

 • Наречений/наречена – підклас 300 (Передбачуваний шлюб); або
 • Чоловік/дружина – підклас 309.

Співбесіди

В процесі розгляду заяв особи, які подали заяви на отримання візи в якості чоловіка/дружина або нареченого/нареченої проходять співбесіду із співробітником відділу імміграції. Співбесіди проводяться російською або англійською мовою на Ваш вибір. Метою співбесіди є отримання інформації, яка може виявитися істотною для оцінки Вашої заяви. Співбесіда триває приблизно годину, хоча в деяких випадках може знадобитися більше часу. Вам можуть поставити питання особистого характеру, проте єдиною метою цих питань є отримання інформації, що дозволяє визначити, чи відповідаєте Ви критеріям, встановленим для візи того класу, заяву про отримання якої Ви подали. Питання не припускають бути грубими або образливими, але вони можуть детально стосуватися характеру Ваших стосунків із партнером. Залежно від Ваших обставин можуть також поставити деякі питання англійською мовою, якщо Ви вказали, що спілкувалися зі своїм партнером англійською.

Перелік документів для отримання візи на основі партнерських стосунків Австралії

Усі документи, які подаються не англійською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою:

 1. Заява за формою 47SP, підписана заявником, що містить відповіді на усі питання. Копію форми 47SP можна скачати з сайту DIAC.
 2. Заява за формою 40SP, підписана Вашим партнером, що містить відповіді на усі питання. Копію форми 40SP можна скачати з сайту DIAC.
 3. Форма 80 на кожну людину, включену в заяву, у віці 18 років і старше, підписана цим заявником, що містить відповіді на усі питання. Копію форми 80 можна скачати з сайту DIAC.
 4. 4 нові фотографії паспортного зразка – Ваших і усіх членів сім’ї, включених у Вашу заяву;
 5. 2 нових фотографії паспортного зразка Вашого партнера;
 6. Копії усіх сторінок дійсних міжнародних паспортів усіх осіб, включених у заяву (у країнах, де паспорти не завіряються, приймаються незавірені копії)
 7. Копії усіх сторінок дійсного міжнародного паспорта Вашого партнера (у країнах, де паспорти не завіряються, приймаються незавірені копії).
 8. Заява від Вас і офіційна заява від Вашого партнера з детальним описом того, як, коли і де Ви познайомилися, як розвивалися Ваші взаємовідносини, коли Ви вирішили одружитися, і будь-яких інших обставин, пов’язаних з Вашими взаємовідносинами.
 9. Завірені копії свідоцтв про народження, свідоцтв про шлюб і свідоцтв про розлучення усіх осіб, включених в заяву, включаючи Вашого партнера. Якщо раніше в шлюбі не перебували, то необхідно надати нотаріально заяву, що Ви ніколи не були в шлюбі і зараз не перебуваєте в шлюбі. Від спонсора у такому разі подається аналогічний документ з Австралії (No record result).
 10. Довідки з міліції на усіх осіб, включених в заяву, у віці 16 років і старше. Ви повинні представити такі довідки з усіх країн, де Ви мешкали 12 місяців і більше(в цілому) впродовж останніх 10 років. Прохання надавати оригінали документів. Завірені копії довідок з поліції не приймаються.
 11. Документи, що свідчать про те, що Ваші стосунки з партнером є істинними і тривалими, такі як:
  • Копії сторінок паспорта Вашого партнера з в’їзними і виїзними візами для відвідування Вашої рідної країни;
  • Весільні фотографії/фотографії заручин, а також інші спільні фотографії з Вашим партнером;
  • Документи, що свідчать про Ваші контакти з партнером з часу Вашої першої зустрічі(наприклад, листи з конвертами, роздруки телефонних рахунків, листування по електронній пошті);
  • Будь-які додаткові документи, що підтверджують Ваші взаємовідносини, у тому числі їх фінансові, побутові, соціальні і зобов’язальні аспекти; також як мінімум 2 заяви від друзів/родичів, що підтверджують Ваші стосунки (+ копії їх паспортів). Якщо така заява надається громадянином Австралії, заповнюється форма 888.
 12. Документи, що підтверджують той факт, що Ваш партнер є громадянином Австралії, постійно мешкає в Австралії, або є правосильним громадянином Нової Зеландії(наприклад, свідоцтво про австралійське громадянство або копії сторінок паспорта з особистими даними, постійною візою і будь-якими відмітками про в’їзд до Австралії/виїзд з Австралії)
 13. Документи, що підтверджують, що Ваш партнер в змозі виконати свої обов’язки(див. Форму 40SP) (наприклад, останній звіт про прибутковий податок, квитанції із вказівкою поточної зарплати або інші відомості про доходи, документи, що підтверджують володіння великою власністю, включаючи виписки з банківських і інших рахунків, відомості про наявність у власності майна і/або автомобілів
 14. Якщо Ви служили у збройних силах (включаючи національні), копії послужного списку.
 15. Якщо в заяву включена дитина, яка не досягла віку 18 років::
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва про народження, що вказує обох батьків;
  • Нотаріально завірений дозвіл батька/ів, які не планують поїздку разом із дитиною, що дозволяє поїздку в Австралію на передбачуваний термін; АБО
  • Офіційний документ (як, наприклад, рішення суду) про позбавлення батьківських прав батька, що залишається;
  • Копії паспортів батька/ів, які не їдуть з дитиною, або іншого документу, що засвідчує особу (з підписом);
  • Довідка з Поліції на спонсора.
 16. Якщо Ви подаєте заяву на отримання візи підкласу 300 (Передбачуваний брак), Заява про Намір одружитися (Notice of Intention to Marry). Це офіційний документ, який має бути підписаний особою, що проводить шлюбну церемонію в Австралії, і в якому мають бути вказані імена тих, хто одружується і дата передбачуваного одруження.

Гарантія підтримки

Якщо Ваш партнер не має постійної роботи впродовж повного робочого дня або отримував яку-небудь допомогу з соціального забезпечення впродовж двох останніх років, можуть запросити Гарантію Підтримки(Assurance of Support). Документи, що відносяться до Гарантії підтримки, розглядаються в офісі Centrelink в Австралії.