Яндекс.Метрика

Правила з оформлення віз для громадян України

З 1 травня 2012 МІС Австралії ввело зміни у процедурі оформлення віз для громадян України в Посольстві Австралії в Російській Федерації. Так, громадянам України більше не потрібно надсилати оригінали паспортів до посольства Австралії і Нової Зеландії. Натомість, за результатами розгляду візового клопотання, заявнику буде надіслано повідомлення про видачу візи, яке він зможе пред’явити авіаперевізнику при вильоті з України. Персонал авіаліній проводитиме автоматичний контроль наявності дійсної візи у пасажира під час здійснення процедури реєстрації на рейс. В аеропортах, де автоматичний контроль з технічних причин здійснити неможливо, співробітники авіаліній можуть перевіряти пасажирів через той пункт їх транзитного проїзду, у якому система автоматичного контролю працює.

Водночас Посольство Австралії в Російській Федерації застерігає, що деякі авіаперевізники можуть продовжувати вимагати наявну візу у паспорті пасажира. У такому випадку необхідну авіаперевізнику інформацію щодо візового статусу пасажира надає у цілодобовому режимі Оперативний пункт Департаменту еміграції та громадянства Австралії за телефоном +61 1300 368126.

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/59204

Звертаємо увагу на те, що тепер, з кожною видачею віз, заявник отримує наступну інформацію із Посольства Австралії:

Герб Австралии

Australian Government
Department of Immigration and Citizenship
Australian Embassy, Moscow

Важлива інформація для заявників

Згідно з рішенням Уряду Австралії, громадянам Російської Федерації і України НЕ ПОТРІБНО більше пред`являти паспорти для проставлення візової наклейки (стікера).

Заявнику потрібно роздрукувати лист з повідомленням про видачу візи для пред’явлення авіаперевізнику при перельоті в Австралію.

Додаткова інформація на сайті Посольства Австралії в Москві.

http://www.russia.embassy.gov.au/mscw/label-free.html